De nieuwe aquatrainingstoestel voor nordic walking in ondiep water, nordic jogging in diep water of nordic Aqua Fitness in de rechte stand.
- 2 ergonomisch gevormde nordicwalkinghandvaten met aanpasbare handlussen
- Eenvoudig hanteerbaar
- Licht en compact: snel en eenvoudig in elke sportzak op te bergen
- Training van kracht, uithouding, coördinatie en activering van alle spieren
- Verkrijgbaar in de oranje kleur
[Voor gebrui in ondiep en in diep water: de Nordic aquahandles
De Nordic aquahandles uit kunststof hebben twee ergonomisch gevormde nordic walkinggrepen met individueel aanpasbare handlussen. Door de trechtervormige bekeropening is een afdruk- en krachtinzetvorm mogelijk die niet te vergelijken is met ander drijfmaterialen.
Met de nordic aquahandles traint u kracht, uithouding en coördinatie
Technische details
Trainingstoepassingen
| Aqua-Nordic-Walking, Aqua-Walking, Nordic-Jogging
|
---|
Waterdiepte
| Diep water, Ondiep water
|
---|
Materiaal
| Schuimstof
|
---|
Maat (LxB)
| 22x13x10 cm
|
---|
Gewicht
| ca. 280 g
|
---|
Kleur
| Oranje
|
Individueel trainingsprogramma met de Nordic Aqua Handles
Beslis zelf over je intensiteit tijdens uw training. Door de stromingsdynamisch gevormde kunststoftrechter wordt bij de armterugvoering een hogere en bij de voordraaifase een geringe waterweerstand verkregen. De Nordic Aqua handvatten ondersteunen geen drijfkrachtwerking. Het trainingsapparaat maakt de typische bewegingsverlopen zoals bij nordic walken mogelijk. Bijzonder het bovenlichaam en de armen worden bij de training met nordic handles aangesproken.
Gebruik van Aqua-fitness materiaal in chloor- en zoutwaterbaden ¶
Aqua-fitness materiaal gemaakt van foam is door de fabrikant in het algemeen geschikt verklaard voor gebruik in chloor-en zoutwaterzwembaden. het is echter raadzaam na elk gebruik in zout en chloorwater, de materialen uit of grondig af te spoelen met zuiver water. De duurzaamheid van het materiaal wordt verbeterd en de levensduur wordt verlengd.¶
Een must voor Nordic Walking in het water - de Nordic AquaHandles.